Kişiye Özel İsimli Atatürk Silüet İşlemeli Defter 2 Model
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


O'na Alabileceğiniz En Anlamlı Armağan

Atatürk Silüet İşlemeli İsme Özel Defter ile yazılarınız daha anlamlı. Anı defterleri sizlerin beğeneceği tasarımlar ile hayat buldu. İster kendinize alın hatıralarınızı tekrar tekrar yad edin, ister sevdiklerinize özel bir sürpriz yapın. Sevgilinize , arkadaşınıza , babanıza alabileceğiniz en anlamlı hediye hediyenerede.com ' da. 1881'de dünyaya gözlerini açan, büyük Türk Cumhuriyetini bizlere miras bırakan, 57 yıllık yaşantısına nice savaşlar, madalyalar sığdıran Atatürkü rahmetle anıyoruz!


ADET
Sepete Ekle

Kişiselleştirilmiş Atatürk İşlemeli Ahşap Defter Hakkında Bilgi

1881 yılında, adı pek de bilinmeyen Selanik isimli bir kasabada bir çocuk dünyaya gelmişti. Kemal adı koyulan bu çocuğun, bir gün Atatürk ismiyle anılacağını nereden bilebilirdi..  Tam adı Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye adı koyulacak devletin baş mimarı olarak anılacaktı. 57 yıllık ömrü boyunca, 57 binden fazla başarı sığdıran Atatürk, bizlere her süper güce boyun eğdirilebileceğini, her döküntüden cennet yaratabileceğini öğretmiştir. Geriye kalanlar,Türkiye adı verilen bu ülkede yaşayanlar, onun ilke ve görüşleriyle yetinmeyecek, hep bir adım ileriye götüreceklerdir. İki farklı Atatürk görseliyle Atatürk İşlemeli Ahşap Defter sadece HediyeNerede.com stoklarında.

Sipariş verdim, nasıl kişiselleştireceksiniz?

Verdiğiniz siparişten sonra sizinle iletişime geçerek seçtiğiniz Ahşap Defter üzerine yazacağımız isim-soyisimi rica edeceğiz. Sonrasında arkanıza yaslanıp, HediyeNerede Aşk ekibinin yakınınıza teslim etmesini bekleyebilirsiniz.

Daha fazla kişiselleştirilmiş defterler keşfetmek isterseniz, lütfen yandaki bağlantı adresine tıklayın: Kırtasiye Hediyelikleri

Kişiye Özel Atatürk Silüetli Defter Özellikleri

Üzerinde Atatürkün lazer işlemesi bulunan bu defter, 20 cm yüksekliğinde ve 17.5 cm genişliğindedir. 60 yaprak 120 sayfa barındıran bu defter sağlam kraft kağıttan üretilmiştir. Kutulu muhafaza edilir ve hediyenerede.com özel hediye paketi ile adresinize kadar teslim edilir. Sevdiklerinizin ismini yazdırarak onlara tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kişiye Özel İsimli Atatürk Silüet İşlemeli Defter 2 Model hafta içi saat 15:00 kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız