Kişiye Özel 2 Boy Ay Yıldızlı İsimlik Ceviz ve Krem Rengi
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Ay Yıldızlı İsimlik Masanızda Çok Hoş Duracak!

Milli duygularınızı coşturacak, gelen misafirinizin aklında yer edinecek ay yıldızlı isimlikler. Gelen misafirlerinizin aklında hep isimlikleriniz bir simge olarak kalır. Erkek arkadaşınıza, babanıza yada arkadaşınıza alabileceğiniz en güzel ofis-kurumsal hediye. Sadece kurumsal hediye değil güzel bir anı için dahi alabileceğiniz bir hediye. Akılda kalıcı ve bir yandan da bu denli intiba bırakacak isimlikler bir hediyenerede.com'da sizlerle.


ADET
Sepete Ekle

Kişiye Özel Ahşap Ayyıldız İsimlik Hakkında Bilgi

Ofisinizde size özel, üzerinde isminizin yazdığı bir isimlik stemez miydiniz? Krem ve Ceviz rengiyle tamamen doğal görünüme sahip MDF Ayyıldız İsimlikler 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. Üzerine istediğiniz isim ve soy ismini süblimasyon tekniğiyle baskılanıp gönderiyoruz.

Sevgilinize minik bir sürpriz yapıp ona özel ve milli duygularını kabartacak isimlik armağan etmek isterseniz, bu ürün tam size göre! Sevgiliye Hediye, Ofis Hediyesi olarak düşünülebilecek Ayyıldız İsimlik şimidi yalnızca HediyeNerede stoklarında sizlerle..

Daha fazla kişiselleştirilmiş Ofis Hediyeleri keşfetmek isterseniz, lütfen yandaki bağlantı adresine tıklayın: Kişiye Özel Hediye

Sipariş verdim, nasıl kişiselleştireceksiniz?

Verdiğiniz siparişten sonra sizinle iletişime geçerek seçtiğiniz isimlik üzerine yazacağımız isim-soyisimi rica edeceğiz. Sonrasında arkanıza yaslanıp, HediyeNerede Aşk ekibinin yakınınıza teslim etmesini bekleyebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Ayyıldız İsimlik Özellikleri

Aşağıdaki modellerden birini seçebilirsiniz:

Ceviz Model Küçük Boy
23 x 6,5 x 10 cm boyutlarındadır. Arka tarafında çok amaçlı kalemlik bulunmaktadır. Ceviz rengidir. 3 mm MDF'den kesilmiştir. Size kendi kutusunda hediyenerede.com özel kargosu ile teslim edilir.

Krem Model Küçük Boy
23 x 6,5 x 10 cm boyutlarındadır. Arka tarafında çok amaçlı kalemlik bulunmaktadır. 3 mm MDF'den kesilmiştir. Size kendi kutusunda hediyenerede.com özel kargosu ile teslim edilir.

Ceviz Model Büyük Boy
Alt zemin 22,5 x 11 cm boyutlarındadır. İsim yazılan alanın boyutu 30 x 12 cm ölçüsündedir. Bitmiş halindeki boyutu 30 x16 cm. 3 mm MDF'den kesilmiştir.

Krem Model Büyük Boy
Alt zemin 22,5 x 11 cm boyutlarındadır. İsim yazılan alanın boyutu 30 x 12 cm ölçüsündedir. Bitmiş halindeki boyutu 30 x16 cm. 3 mm MDF'den kesilmiştir.

Kişiye Özel 2 Boy Ay Yıldızlı İsimlik Ceviz ve Krem Rengi hafta içi saat 15:00 kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir..

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız