Kişiye Özel Ahşap Kutulu Tükenmez Kalem İsimlik
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Hem de Kişiselleştirilmiş Ahşap Kutusuyla!

İnsanlığın tarihi yazıyla başlar. Bu sebeptendir ki atalarımız "Söz uçar yazı kalır." demiştir. Siz de sevdiklerinize akılda kalıcı bir hediye vermek isterseniz isme özel kalem tam size göre! Bu üründe hem kutuya hem kaleme süblimasyon metodu ile kaleme zarar vermeden yazı yazılmaktadır.


ADET
Sepete Ekle

Kişiye Özel Ahşap Kutusuyla Tükenmez Kalem Hakkında Bilgi

Ofisinizde size özel kutusuyla kaleminiz, Evinizde not tutmak için kullandığınız şahsi bir kalem istemez miydiniz? Krem ve Ceviz rengiyle tamamen doğal görünüme sahip Ahşap Kutusuyla Kalem 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. Üzerine istediğiniz isim ve soy isim süblimasyon tekniğiyle baskılanıp gönderiyoruz.

Sevgilinize minik bir sürpriz yapıp ona özel isimliğiyle kutusuyla şık bir kalem armağan etmek isterseniz, bu ürün tam size göre! Sevgiliye Hediye, Ofis Hediyesi olarak düşünülebilecek Ahşap Kutu ve Kalem Seti şimidi yalnızca HediyeNerede stoklarında sizlerle..

Daha fazla kişiselleştirilmiş Ofis Hediyeleri keşfetmek isterseniz, lütfen yandaki bağlantı adresine tıklayın: Kişiye Özel Hediye

Sipariş verdim, nasıl kişiselleştireceksiniz?

Verdiğiniz siparişten sonra sizinle iletişime geçerek kalem ve kutunun üzerine yazılacak isim-soyisimi rica edeceğiz. Sonrasında arkanıza yaslanıp, HediyeNerede Aşk ekibinin yakınınıza teslim etmesini bekleyebilirsiniz.

Ahşap Kutulu Kişiselleştirilmiş Tükenmez Kalem Özellikleri

  • 17 cm uzunluğunda

  • 6 cm genişliğinde

  • 2.5 cm yüksekliğindeahşap kutu

  • 14 cm uzunluğunda tükenmez kalem

  • Ahşap Tükenmez Kalem Takımı

Kişiye Özel Ahşap Kutulu Tükenmez Kalem İsimli hafta içi saat 15:00 kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız