Para Tabancası
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Bu Tabanca Mermi Yerine Para Gönderiyor!

Özellikle erkek çocuklarının bayılacağı bu hediyeyi alarak onu sevindirebilirsiniz. Minik yavrularımıza paranın ne işe yaradığını öğretecek anlamlı hediye alarak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Düğünlerde, nişanda veya kınada da para saçmayı sevenler için de tasarlanan bu ürün, şimdi en uygun fiyatla HediyeNerede.com da!


ADET
Sepete Ekle

Para Saçan Tabanca Hakkında Bilgi

Bırakın çocuklarınız oyuncak silahlar yerine para dağıtan tabancayla oynasın! Minik yavrularımıza Özel Günler Hediyeleri temasıyla sunduğumuz Para Tabancası sayesinde çok eğlenecekler! Özellikle Erkek Çocukları tarafından çok sevilen para saçma tabancasını veliler, başarıyla mezun olan Öğrenciye Hediye olarak düşünmektedir. Siz de bu eğlenceli tabancayı hem minik yavrularınızın tatilde keyifle kullanmasına vesile olabilirsiniz. Yetişkinlerin Düğün, Nişan gibi etkinliklerde kullandığı para tabancasını şimdi En uygun fiyatıyla Hediyenerede.com stoklarında! 

Küçük yavrularınıza özel gün hediyeleri bakmak isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kız ve Erkek Çocuk Hediyelikleri

Para Saçma Tabancası Özellikleri

  1. Sert Plastik malzemeden üretilmiştir
  2. İçinde bir miktar sahte para mevcuttur
  3. Tetiğe basarak kağıt para fırlatma özelliğine sahiptir
  4. Plastik, sağlığa zararı olmayan maddeden üretilen bu ürün Özel Günlerde Çocuğa Hediye,Doğum Günü Hediyesi ve Mezuniyet Hediyesi olarak düşünülebilir.

Para Tabancası hafta içi saat 15:00 kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız