Yerküre Solar Enerji Dünya Küresi
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Solar Enerji Dünya Küresi Sadece HediyeNerede.com'da!

Mekanınızda, güneş enerjisi ile çalışan bir dünya haritalı küre güzel durmaz mı? 360 derece dönebilen ve güneş enerjisi ile çalışan Dünya Küresi sayesinde hayalleriniz gerçekleşecek! Solar enerji paneli, solar enerji elektroniği ile etrafındaki ışınları enerjiye dönüştürür ve bu sayede bu yerküre kendiliğinden dönebilmektedir. Altında bu enerji ile çalışan görsel şölen için ışık paneli de mevcuttur. Güneş gören bir noktaya koyduğunuzda bırakın kendi enerjisi ile dönsün. Hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla sadece HediyeNerede.com'da!


ADET
Sepete Ekle

Güneş Enerjisi İle Çalışan Dünya Küresi Hakkında Bilgi

Güneş gören bir yere yerleştirin, gözlerinizin önünde Dünya dönsün! Bütün bir yıl boyunca evden işe, işten eve monotonluğuyla geçirdiniz ve bir yerlere tatile gitmek istiyorsunuz. Gözlerinizi kapatın ve parmağınızla 360 Derece Dönen Dünya Küresi'ne dokunun, size gideceğiniz yeri söylesin. Tam ortasında yanan ışığı ile gece lambası olarak kullanabileceğiniz Solar Enerji ile Çalışan Dünya Küresi arayıp bulabileceğiniz en iyi fiyata HediyeNerede.com farkıyla sizlerle!

 Düzgün bir zemine yerleştirdiğinizde kendi etrafında 360 derece dönme yetisine sahip olan Dünya Küresinin çalışması için sadece 1 adet kalem pil yeterlidir. 360 Derece Dünya Küresi tüm dikkatleri üzerine çekecek! Hemen henüz bilmediğiniz ülkeleri keşfedebilirsiniz.Öğrenci yakınlarınıza, Coğrafya ile uğraşan dostlarınıza, Dünya ve tarihi ile ilgilenen sevdiklerinize, Ev Dekoru olarak kullanabilecekleri bir armağan aklınızda varsa, 360 Derece Dönen Güneş Enerjili Dünya Küresi bu iş için biçilmiş kaftan!

Hayal edin; önünüzde Dünya ve döndüğünü görebiliyorsunuz. Ne keyifli olurdu, değil mi? Arkadaşa Hediye ve Akrabaya Hediye olarak düşünülebilecek 360 Derece Dönebilen Güneş Enerjisi İle Çalışan Dünya Küresi ile hayallerinizi kurmaya başlayın! 

Dönen dünyada pil kullanımına gerek yoktur. Güneş gören bir noktaya bıraktığınızda kendini şarj eder ve dönmeye başlar. LED panelden enerji dolumunu takip edebilirsiniz. İsterseniz elinizle çevirebilir isterseniz otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ofisinize-masanıza şık bir dekor hem de tarihi çağlardan bu yana gelen merak duygunuzu açığa çıkarabilir, siyasi haritası ile dünya üzerinde bulunan ülkeleri ve şehirleri görebilir; Fiziki haritası ile yeryüzünün tüm girinti-çıkıntılarını, çukurlarını görebilirsiniz.

Daha fazla kırtasiye hediyeleri görmek isterseniz, lütfen yandaki bağlantı adresine tıklayın: Kırtasiye Hediyelikler

360 Derece Dönen Solar Enerjili Dünya Küresi Özellikleri

  • Solar Enerjili 360 Derece Dönebilen Küre, düz ve sert benzeri zeminlerde kullanıma uygundur.
  • Yerküre Solar Enerjili ürünüdür. Ürün sert plastik malzemeden imal edilmiştir.
  • Panel kısmında led görseli bulunmaktadır. Bu panel sayesinde yerküre kendiliğinden dönmektedir.
    Ürün boyutları;
  •  Çap genişliği : 14 santim,
  • Yükseklik: 17 santimdir.

Solar Enerji ile Çalışan Dönen Dünya Işıklı Fiziki - Sİyasi Harita, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız