Saatli ve Fotoğraflı Dönen Küp Çerçeve
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Kişiye özel Dönebilen Masaüstü Küp Şeklinde Saatli Çerçeve

 Hem saat, hem de sevdiklerinizin fotoğraflarının bulunduğu kolajdan oluşan şirin bir dönen kip ister miydiniz? Evinizde, ofisinizde masa üzerinde sergileyebileceğiniz, üzerine 5 adet fotoğraf koyulabilen Fotoğraflı ve Saatli Küp Çerçeve ile hem mekanlarınızı süsleyebilir, hem de sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Bir adet kalem pil ile günlerce dönebilen Küp ÇerçeveÖzel Gün Hediyesi olarak yakınlarınıza armağan edebilirsiniz. Aşağıdaki Seçenek sekmesinden boyut seçimi yaparak dilediğiniz yere fotoğraflarıyla birlikte kapıya kadar teslim ediyoruz. 5 Resimli ve Saatli Dönen Küp Çerçeve en uygun fiyat garantisi ile şimdi Hediyenerede.com stoklarında!

 


ADET
Sepete Ekle

Kişiye Özel Fotoğraflı ve Saatli Dönebilen Küp Çerçeve Hakkında Bilgi

Sihirli Dönen Saatli Küp, gizli motor dönme mekanizması sayesinde 360 derece günlerce dönebilen iç bölümü ile ofis masalarınızı süsleyecek, evinizde hoş bir dekor olabilecek Resimli Sihirli Küp Çerçeveyi bize gönderdiğiniz 5 adet fotoğrafı, fotoğraf kağıdına yüksek kalite baskı tekniği ile basıp gönderiyoruz.İki adet kalem pil ile -biri küpün mekanizması, diğeri ise saati çalıştırmak için- çalışan, Doğum Günü Hediyesi kategorisinde listelediğimiz Kişiye Özel Dönen Saatli Küp Çerçeve, belki de sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en anlamlı hediye olacaktır. Dilediğiniz an çok kolay bir şekilde basıp gönderdiğimiz resimleri değiştirebilirsiniz. Mekanizması neredeyse duyulmayacak kadar sessiz çalışan motoru sayesinde istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. Masalara ayrı bir hava katmaya gelen Saatli Küp Sihirli Çerçeve lansman fiyatıyla Hediyenerede farkıyla sizlerle.

Genellikle Sevgiliye Hediye olarak tercih edilen Sihirli Çerçeve, sevgilinizin ofisindeki masayı süslemek için olarak düşünebilir, ister evinizde güzel bir anı olarak herhangi bir masanın üzerinde sergilemek adına Eşe Hediye edebilir, dilerseniz yakınlarınıza Özel Gün Hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. 

Sevdikleriniz için hazırladığımız diğer çerçeve modellerimizi görmek isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Çerçeveler

Siparişi Verdim Ne Yapmalıyım?

Sipariş sonrası talep ettiğiniz ürün için gereken baskı bilgilerini e-posta adresiniz ya da telefon numaranız aracılığıyla sizden talep ediyoruz. Talep edilen bilgileri aldıktan sonra tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve Hediye Nerede ekibinin sihirli dokunuşları sonrası size teslim etmesini beklemek.

Fotoğraflı Dönen Küp Çerçeve Özellikleri

  1. Saatli Çerçeve, içine yerleştirilen 2 adet kalem pil sayesinde günlerce dönebilmektedir.
  2. Bir adet pil saati, diğer pil ise küpün dönme mekanizmasını çalıştırır. Çalıştırmak için üzerindeki düğmeye basmanız yeterlidir.
  3. Küpün kenar ölçüsü 11 santimdir.
  4. Gönderdiğiniz fotoğrafları 10 santim eninde, 10 santim boyunda boyutlandırarak 5 adet fotoğraf koyabiliriz.
  5. Gönderdiğiniz görselin baskı kalitesini arttırmak adına yüksek çözünürlükte olmasına dikkat ediniz.
  6. İstediğiniz an Dönen Saatli Fotoğraflı Küp Resim Çerçevesi üzerindeki fotoğrafları kolayca değiştirebilirsiniz.
  7. Dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Dönen Çerçeveyi yıllarca kullanabilirsiniz.
  8. 360 derece dönebilmektedir.

Kişiye Özel  Dönen Saatli Küp Fotoğraflı Resim Çerçeve, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız