Kişiye Özel Ahşap Fotoğraflı Kalemlikli Çerçeve
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Çocuk Odalarında Hoş Bir Dekor Oluşturan Fotoğraflı Ahşap Çerçeve

Minik yavrularınızın hem odalarını süsleyecek, hem de tatlı bir fotoğraf çerçevesi olarak kullanabileceği hediye mi arıyorsunuz? Bizce Ahşap Resimli ve Kalemlikli Dönen Çerçeve tam size göre! Uyumadan önce kurup, hoş bir müzik eşliğinde dönen ayıcıkları seyretmelerini sağlayacak Resimli Çerçeve, çocuklarınıza, yeğeninize ya da yakınlarınızın yavrularına onların Özel Günlerinde armağan edebileceğiniz kalemlik, aynı zamanda hoş bir yadigar olacaktır. Gelin hiç düşünmeyin, sizin için özel hediye paketi ile göndereceğimiz Kalemlikli Fotoğraf Çerçevesi modelini hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatı ile HediyeNerede.com farkı ile gönderelim!


ADET
Sepete Ekle

Kişiye Özel Fotoğraflı Dönen Kurmalı Çerçeve Hakkında Bilgi

Tamamen ahşap malzemeden imal edilen Resimli Kurmalı Çerçeve, kurduğunuzda ayıcıklarla dolu dönme dolabı dönmeye başlayıp hoş bir müzik çalmaktadır. Kızınıza, oğlunuza, yeğeninize ya da çocukları olan yakınlarınıza, dönen ahşap çerçeveyi izlerken ona ne kadar değer verdiğinizi hatırlayacağı, sizi kalbinde ayrı bir yere taşıyacağı Fotoğraflı Dönen Işıklı Abajur ile hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Resim çerçevesi olması dışında çocuklarınızın kalemlik olarak da kullanabileceği Fotoğraflı Çerçeve, ders çalışırken yardımcı eleman olarak kullanmasına da yardımcı olmaktadır. Çocuğa Hediye olarak tasarlanan Dönen Işıklı Abajur, HediyeNerede üyelerine özel, kaçırılmayacak fiyatıyla sizlerle!

Diğer Kişiye  Özel ürünlerimizi görmek isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Hediyelikler

Siparişi Verdim Ne Yapmalıyım?

Sipariş sonrası talep ettiğiniz ürün için gereken baskı bilgilerini mail adresiniz ya da telefon numaranız aracılığıyla sizden talep ediyoruz. Talep edilen bilgileri aldıktan sonra tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve Hediye Nerede ekibinin sihirli dokunuşları sonrası size teslim etmesini beklemek.

Fotoğraflı Ahşap Dönen Çerçeve Özellikleri

  • Ahşap Resimli Kurmalı Çerçeve içerisine dilediğiniz fotoğraflı yerleştirip istediğiniz adrese gönderebiliriz.
  • Fotoğraflı Kalemlikli Çerçeve, 14 santim yüksekliğine, 19 santim enine  sahiptir.
  • Kalemlik üzerinde Good luck (İyi Şanslar) ve Love (aşk) gibi  yazılar bulunmaktadır
  • Nostaljik anlamı olan Kalemlikli Çerçeve unutulmayacak bir armağan olacaktır.
  • Dilediğiniz zaman aynı ölçüde fotoğraf ile değiştirebilirsiniz.
  • "Love" yazılı anahtarı çevirdiğinizde dönme dolaptaki ayıcıklar hoş bir müzik eşliğinde dönmektedir.
  • Gönderdiğiniz fotoğrafı 4,5x5 santim boyutuna ebatlandırarak yerleştiriyoruz.
  • Müzikli Kalemlik Çerçeve 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.

 

Kişiye Özel Müzikli Resimli Kurmalı Dönen Masaüstü Çerçeve, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız