Kişiye Özel Doğal Ağaç Dalından İsimlik
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Doğa Sever Dostlarınızı Unutmadık!

Doğallığa düşkün olanlar için doğal ağaç dallarından yapılan bu isimlik hoş görünümü ile bulunduğunuz ortamda sizi ferahlatacak. Erkek arkadaşınıza hediye olarak alabilirsiniz. Yada patronunuza bir jest yaparak bu kurumsal hediyeyi alabilirsiniz. Ofis hediyelerinin en başında isimlikler gelir. Üzerinde bulunan boş şablonda dilediğiniz isim yazılabilir. Ayrıca kesim için özel ekilen ağaçlardan yapılan bu ürün ile hem doğayı korur hem de size en uygun kaliteyi sağlarız.


ADET
Sepete Ekle

Ağaç Dalından Yapılma İsimlik Hakkında Bilgi

Bırakın mekanlarınız doğallıkla süslensin! Ağaç Dalından İsimlik sayesinde orman ve doğa aşığı yakınlarınıza onları düşündüğünüzü ve kişiliğini anladığınızı gösterecek İsimlik sayesinde eşsiz bir armağan sunabilirsiniz. Doğaya zarar vermeden ve tamamen el emeği ile imal edilen isimliği, Arkadaşa Hediye Sevgiliye Hediye olarak düşünülebilecek ağaç isimlik, şimdi en iyi fiyatıyla HediyeNerede.com farkıyla sizlerle..

Ortalama 12 cm boyutu olan bu isimlik size özel hazırladığımız kutularımızda zarar görmeden teslim edilir. Uygun materyali ile sağlamlık konusunda hiç şüpheniz olmasın.

Kişiye Özel Doğal Ağaç Dalından İsimlik, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız