Kişiye Özel Müzikli Yumurta Şeklinde Dönen Fotoğraflı Çerçeve
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


3 Fotoğraflı Dönebilen Yumurta Çerçeve

Özellikle minik yavruların odalarını süsleyen, çocukların ilgi odağı haline gelen Fotoğraflı Yumurta Çerçeve 360 derece dönebilme özelliği sayesinde mekanın her noktasından izlenme imkanı sağlar. Çocuğunuza, yeğeninize ya da herhangi bir yakınınızın kızına ya da oğluna özel günlerinde onları düşündüğünüzü hissettirecek şirin Resimli Dönen Yumurta lansman fiyatıyla HediyeNerede stoklarında!


ADET
Sepete Ekle

Kişiye Özel Sihirli Dönen Yumurta Görünümde Fotoğraf Çerçevesi Hakkında Bilgi

Sihirli Dönebilen Yumurta, içinde gizlenmiş dönme mekanizmalı motoru sayesinde bir adet pil ile çalışan Resimli Çerçeve ürünümüzdür. Genellikle yatak odasında kullanılan, herhangi bir masa veya göz üzerinde sergileyerek ev ve benzeri mekanlarda şirin bir dekor ve anılık olarak düşünebilirsiniz. Gönderdiğiniz 3 resmi,  fotoğraf kağıdına yüksek kalite baskı tekniği ile basıp,  Yumurta Şeklinde Çerçeve bölümlerine yerleştirip ister size, ister sevdiklerinize sürpriz olarak gönderiyoruz. Çocuğa Doğum Günü Hediyesi olarak düşünebileceğiniz Kişiye Özel Yumurta Şeklinde Dönen Sihirli Çerçeve ile küçük yavrularınızın Özel Günlerinde hediye edebileceğiniz şık ve farklı bir üründür. Dilediğiniz an çok kolay bir şekilde basıp gönderdiğimiz resimleri değiştirebilirsiniz. Dilerseniz çocuğunuza Müzikli Yumurta Çerçeve armağan edebilir, yumurtanın dönüşüne eşlik edecek hok bir müzik sayesinde yavrularınızın gönlünü kolayca çalabilirsiniz.

Kız Çocuğu ya da Erkek Çocuğu farketmeksizin armağan edebileceğiniz Fotoğraflı Yumurta Çerçeve onların sizi hep aklında tutacağı anlamlı bir hediye olacaktır. Mekanizması neredeyse duyulmayacak kadar sessiz çalışan motoru sayesinde istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz Gelin hiç düşünmeyin, sizin için özel olarak hazırlayıp, dilediğiniz yakınınıza gönderdiğimiz bu armağanı hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla Hediyenerede farkıyla hazırlayalım.

Genellikle Kız Çocuğuna Hediye olarak tercih edilen Sihirli Çerçeve, sevgilinizin ofisindeki masayı süslemek için olarak düşünebilir, ister evinizde güzel bir anı olarak herhangi bir masanın üzerinde sergileyebilir, dilerseniz yakınlarınıza Özel Gün Hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Bulunduğu mekanın her noktasından rahatlıkla izlenebilmekten Yumurta Çerçeve, 1 adet kalem pil ile sessiz bir şekilde günlerce döner. Canınız istediğinde resimleri rahatça değiştirebilirsiniz.

Sevdikleriniz için hazırladığımız diğer çerçeve modellerimizi görmek isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Çerçeveler

Siparişi Verdim Ne Yapmalıyım?

Sipariş sonrası talep ettiğiniz ürün için gereken baskı bilgilerini e-posta adresiniz ya da telefon numaranız aracılığıyla sizden talep ediyoruz. Talep edilen bilgileri aldıktan sonra tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve Hediye Nerede ekibinin sihirli dokunuşları sonrası size teslim etmesini beklemek.

Fotoğraflı Dönen Silindir Çerçeve Özellikleri

 1. Sihirli Yumurta Çerçeve, içine yerleştirilen 1 adet kalem pil sayesinde günlerce dönebilmektedir.
 2. Müzikli Büyük Yumurta Çerçeve ve Küçük Yumurta Çerçeve Seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
 3. Müzikli Yumurta altındaki ayak kısmındaki kol ile kurulup müzik çalmasını sağlayabilirsiniz.
 4. Sihirli Dönen Yumurta çapı 16 santimdir.
 5. Masaüstü kullanılabilen şık Dönen Yumurta sert plastikten imal edilmiştir.
 6. Sihirli Yumurta üzerinde 3 adet fotoğraf yerleştirme çerçevesi bulunmaktadır.
 7. Gönderdiğiniz tek veya çoklu fotoğrafları 5x7 santime sığdırıp yerleştirerek gönderiyoruz.
 8. Gönderdiğiniz görselin baskı kalitesini arttırmak adına yüksek çözünürlükte olmasına dikkat ediniz.
 9. 360 derece durmadan günlerce dönebilmektedir.
 10. İstediğiniz an Dönen Sihirli Fotoğraflı Yumurta Resim Çerçevesi üzerindeki fotoğrafları kolayca değiştirebilirsiniz.
 11. Dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Dönen Yumurta Çerçeveyi yıllarca kullanabilirsiniz.

Kişiye Özel Dönen Sihirli Fotoğraflı Yumurta Görünümlü Çerçeve, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız