Kişiye Özel Ahşap Beyaz Uğur Böceği Mandallı Fotoğraf Çerçevesi
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Kişiye Özel Ahşap Beyaz Uğur Böceği Mandallı Fotoğraf Çerçevesi 

**Sipariş Sonrası Kişiselleştirme İçin Sizinle İletişime Geçilecektir.**

Nazarlardan koruduğuna inanılan ve şans getirmesiyle bilinen uğur böceği motifli mandalı ve şık tasarımı ile cezbeden bu fotoğraf çerçevesi anılarınızdan bir eser olacak! En değerli anılarınızdan derlenmiş güzel görsellerinizi aynı sevgi ile biz de sizler için işleyip bu şık ve dekoratif fotoğraf kutusuna aktarıyoruz. Siz sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşırken biz de size böyle güzel bir hediye yapmanın sevinciyle doluyoruz!


ADET
Sepete Ekle

 Kişiye Özel Büyük Ahşap İpli Fotoğraf Çerçevesi Hakkında Bilgi

 Uğur böceği motifi ile sizlere şans getirecek bu çerçeve 56 x 20 cm dikey üretimi, şık ve dekoratif tasarımı ile sizlerle! 3 adet 10 x 15 baskısı ve uğur böceği işlemeli mandalları ile sizlere gelen bu çerçeve size özel baskılıdır.

Siparişi Verdim Ne Yapmalıyım?

Sipariş sonrası talep ettiğiniz ürün için gereken baskı bilgilerini mail adresiniz ya da telefon numaranız aracılığıyla sizden talep ediyoruz. Talep edilen bilgileri aldıktan sonra tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve Hediye Nerede ekibinin sihirli dokunuşları sonrası size teslim etmesini beklemek.

Uğur Böceği Mandallı Çerçeve Özellikleri

  • 56 cm boyuna, 20 cm enine sahiptir.
  • Üzerindeki boya sağlığa zararlı olmayan malzemeyle boyanmıştır.
  • 3 adet 10 x 15 cm ebadında baskı boyutuna sahiptir.
  • Beyaz renktedir

 

Kişiye Özel Ahşap Beyaz Uğur Böceği Mandallı Fotoğraf Çerçevesi, saat 13:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız