2 Model Atatürk Temalı Defter Kuştüyü Kalem ve Kalemlik Seti
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


En Anlamlı Set

**Sipariş Sonrası Kişiselleştirme İçin Sizinle İletişime Geçilecek**

2 farklı modeli bulunan, sevdiklerinize alabileceğiniz bu anlamlı set ile onlara özel bir kişisel hediye verebilirsiniz. İçerisinde deri görünümlü kuştüyü kalem, Atatürk silüeti işlemeli defter ve Atatürk silüeti işlemeleli kalemlik ile en anlamlı hediye sizinle olsun! 1881'de dünyaya gözlerini açan, büyük Türk Cumhuriyetini bizlere miras bırakan, 57 yıllık yaşantısına nice savaşlar, madalyalar sığdıran Atatürkü rahmetle anıyoruz!


ADET
Sepete Ekle

Ürün Özellikleri

Kişiye Özel Atatürk Silüetli Defter Özellikleri

Üzerinde Atatürkün lazer işlemesi bulunan bu defter, 20 cm yüksekliğinde ve 17.5 cm genişliğindedir. 60 yaprak 120 sayfa barındıran bu defter sağlam kraft kağıttan üretilmiştir. Kutulu muhafaza edilir ve hediyenerede.com özel hediye paketi ile adresinize kadar teslim edilir. Sevdiklerinizin ismini yazdırarak onlara tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Atatürk Silüetli Kalemlik Özellikleri

Ön yüzünde Atatürk işlemesi bulunan kalemlik 8,5 cm yüksekliğe , 9 cm çapında kare genişliğe ve 3 mm krem renginde mdf yapıya sahiptirç Kutulu muhafaza edilir ve hediyenerede özel kargo paketi ile sizlere teslim edilir. Dilediğiniz ismi yazdırmanız mümkündür.

Kuştüyü Görünümlü Deri Kalem Özellikleri

Kuştüyü Kalemin 5 farklı renk seçeneğinden birini seçebilirsiniz. Kuştüyü görünümüne sahip deri kalemdir.24 santim boyutundadırSiyah, kahverengi, gri, kırmızı ve koyu kahve olmak üzere beş farklı renk seçeneğinden birini seçebilirsiniz.

Atatürk Temalı Defter Kuştüyü Kalem ve Kalemlik Seti, saat 13:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız