Kişiye Özel Sonsuza Dek Baskılı Yastık
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Sonsuza Dek Seninle!

Sevdiğinize onu değerli hissettirebilmek için güzel bir hediye arıyorsanız tam yerindesiniz! Ona kullandıkça sizi hatırlatacağı güzel bir hediye alabilirsiniz. Hem konforlu hem güzel bir dekor. Baskı için görüntü kalitesi yüksek görsel göndermelisiniz. Sevgilinize ya da en güzel çiftlere alabileceğiniz bu hediye ile anılarınız duygusal anlam kazanacak! En uygun fiyatlar hediyenerede.com 'da.

**Sipariş Sonrası Kişiselleştirme için Sizinle İletişime Geçilecektir**


ADET
Sepete Ekle

 

Kişiselleştirilmiş Sonsuza Dek Sihirli veya Saten Yastık Hakkında Bilgi

Birine aşık olanlar bilir; her gece başınızı yastığa koyduğunuzda sevdiğinizle ilgili hayallere dalarsınız. Geleceğinizi, yapacaklarınızı onun isteğine göre şekillendirir, onun ellerinin, yüzünün, bakışlarının hayali içinizi kaplar, beklentiyle dolar içiniz. İşte bu planları, hayalleri, ona dair ümitleri daha rahat kurabilmeniz için size muhteşem bir ürün sunuyoruz: Kişiye ÖzelSonsuza Dek Kalp Temalı Yastık! Sevgilinizi ufak tefek hediyelerle şımartıyorsanız, bizce bu yastıklar onu havalara uçuracaktır. Her zamanki gibi piyasanın en altında fiyat garantisiyle hizmet veren Hediyenerede.com, yine kullanıcılarına özel kaçırılmayacak cazip teklif sunuyor. Ayrıca Bu yastığı, bir anda diğer seçeneğimiz olan  Kişiye Özel Sihirli Yastık özelliğine sokabilirsiniz.
 
14 Şubat Sevgilier Günü hediyesi olarak tasarlanan, Doğum Günü ya da Özel Gün Hediyesi olabilecek Kişiye Özel Yastık ile onu çok şaşırtacaksınız! Sihirli Yastık seçeneğiyle sipariş verdiğinizde bu şaşkınlığı ikiye katlanacaktır! Yüzlerce kırmızı pullardan oluşan sihirli yastık, pulları aynı istikamette düzüne yatırdığınızda kırmızı renkte pulları, tersine yatırdığınızda baskı için beğendiğiniz içerikle karşılaşacaksınız! Pulları yine tam tersine yatırdığınızda yeniden yakut kırmızısı pullar karşınıza çıkıyor. Yatak Odalarını, Koltuk köşelerini süsleyen bu Dekoratif Kişiye Özel Sihirli Yastık sevdiklerinizi çok mutlu edecek!
 
Diğer kişiselleştirilmiş ürünlerimize göz atmak isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Hediye

Sipariş verdim Ne yapmalıyım?

Öncelikle yastığınızın cinsini (Sihirli yastık ya da Saten Yastıktan birini) seçeneklerden seçip, sipariş oluşturuyorsunuz. Ardından, sipariş sonrası sizinle iletişime geçtiğimizde, Yastığın üzerine basacağımız resimleri, yazıları sizden rica ediyoruz. Bu kadar! Gerisini HediyeNerede Aşk Ekibi sizin için tamamlayıp, sevdiklerinizin kapısına kadar götürecektir.

Kişiselleştirilmiş "Sonsuza Dek" Temalı Yastık Özellikleri

  1. Baskı yapılacak Sonsuza Dek Sevgilim Yastık, 40 x40 santim boyutunda baskı alanına sahiptir.
  2. 14 santim derinliğine sahip Sihirli Yastık süblimasyon baskı ile istediğiniz görsel yastığa basılır.
  3. Yastık içi dahil olup, içi yumuşacık elyafla doludur.
  4. Pulların (Payet) 2 yüzeyi vardır: kırmızı ve beyaz. Baskı yapılacak yüzey beyaz yüzeydir.
  5. Baskı yapılmış beyaz pulları tersine çevirdiğinizde kırmızı pullarla karşılaşacaksınız.
  6. Hediyenerede.com'a özel fiyatı ve özel kargo paketi ile adresinize kadar teslim edilir.

 

Kişiye Özel Sonsuza Dek Baskılı Yastık, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız