Panda ve Ayıcık Baskılı Yastık 2 Model
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


En Güzel Çiftlere En Güzel Yastık!

Sevdiğinize konforlu, bir o kadar da anlamlı bir hediye almak istemez misiniz? Yastığa yüzünü koydukça sizi hatırlatacak bir hediye! Baskı için görüntü kalitesi yüksek görsel göndermelisiniz. Sevgilinize ya da en güzel çiftlere alabileceğiniz bu hediye ile anılarınız duygusal anlam kazanacak! En uygun fiyatlar hediyenerede.com 'da.

**Sipariş Sonrası Kişiselleştirme için Sizinle İletişime Geçilecektir**


ADET
Sepete Ekle

Kişiselleştirilmiş Panda ve Ayıcık Sihirli veya Saten Yastık Hakkında Bilgi 

Sevgilinizi ufak tefek hediyelerle şımartıyorsanız, bizce bu yastıklar onu havalara uçuracak! Her zamanki gibi piyasanın en altında fiyat garantisiyle hizmet veren Hediyenerede.com, yine kullanıcılarına özel kaçırılmayacak cazip teklif sunuyor. Ayrıca Bu yastığı, bir anda diğer seçeneğimiz olan  Kişiye Özel Sihirli Yastık özelliğine sokabilirsiniz.
 
Birine aşık olanlar bilir; her gece başınızı yastığa koyduğunuzda sevdiğinizle ilgili hayallere dalarsınız. Geleceğinizi, yapacaklarınızı onun isteğine göre şekillendirir, onun ellerinin, yüzünün, bakışlarının hayali içinizi kaplar, beklentiyle dolar içiniz. İşte bu planları, hayalleri, ona dair ümitleri daha rahat kurabilmeniz için size muhteşem bir ürün sunuyoruz: Kişiye Özel Sana Panda ve Ayıcık Kalp Temalı Yastık!
 
14 Şubat Sevgilier Günü hediyesi olarak tasarlanan, Doğum Günü ya da Özel Gün Hediyesi olabilecek Kişiye Özel Yastık ile onu çok şaşırtacaksınız! Sihirli Yastık seçeneğiyle sipariş verdiğinizde bu şaşkınlığı ikiye katlanacaktır! Yüzlerce kırmızı pullardan oluşan sihirli yastık, pulları aynı istikamette düzüne yatırdığınızda kırmızı renkte pulları, tersine yatırdığınızda baskı için beğendiğiniz içerikle karşılaşacaksınız! Pulları yine tam tersine yatırdığınızda yeniden yakut kırmızısı pullar karşınıza çıkıyor. Yatak Odalarını, Koltuk köşelerini süsleyen bu Dekoratif Kişiye Özel Sihirli Yastık sevdiklerinizi çok mutlu edecek!
 
Diğer kişiselleştirilmiş ürünlerimize göz atmak isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Hediye

Sipariş verdim Ne yapmalıyım?

Öncelikle yastığınızın cinsini (Sihirli yastık ya da Saten Yastıktan birini) seçeneklerden seçip, sipariş oluşturuyorsunuz. Ardından, sipariş sonrası sizinle iletişime geçtiğimizde, Yastığın üzerine basacağımız resimleri, yazıları sizden rica ediyoruz. Bu kadar! Gerisini HediyeNerede Aşk Ekibi sizin için tamamlayıp, sevdiklerinizin kapısına kadar götürecektir.

Kişiselleştirilmiş Panda ve Ayıcık Temalı Yastık Özellikleri

  1. Baskı yapılacak Panda ve Ayıcık Baskılı Yastık, 40 x40 santim boyutunda baskı alanına sahiptir.
  2. Panda veya Ayıcık temalı yastıklardan birini seçebilir, sihirli veya normal yastık seçeneğiyle kombinleyebilirsiniz.
  3. 14 santim derinliğine sahip Sihirli Yastık süblimasyon baskı ile istediğiniz görsel yastığa basılır.
  4. Yastık içi dahil olup, içi yumuşacık elyafla doludur.
  5. Pulların (Payet) 2 yüzeyi vardır: kırmızı ve beyaz. Baskı yapılacak yüzey beyaz yüzeydir.
  6. Baskı yapılmış beyaz pulları tersine çevirdiğinizde kırmızı pullarla karşılaşacaksınız.
  7. Hediyenerede.com'a özel fiyatı ve özel kargo paketi ile adresinize kadar teslim edilir.
Kişiye Panda Ve Ayıcık Temalı Baskılı Yastık, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız