Kişiye Özel Babadır Candır Yastık
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Candan Öte Babaya Yastık!

En kral babaya en candan hediye manifesto yastık! Babanıza armağan edebileceğiniz en anlamlı hediye. Hem en değerli anınız hem de özlü sözler! Baskı için görüntü kalitesi yüksek görsel göndermelisiniz. Babanıza ya da en değerli babalara alabileceğiniz bu hediye ile anılarınız duygusal anlam kazanacak! En uygun fiyatlar hediyenerede.com 'da.

**Sipariş Sonrası Kişiselleştirme için Sizinle İletişime Geçilecektir**


ADET
Sepete Ekle

Kişiselleştirilmiş "Babadır, Candır" Siyah Temalı Sihirli veya Saten Yastık Hakkında Bilgi 

Her baba, evlatlarını canından çok sever. Siz de bu sevgiye karşılığını vererek ou mutlu isterseniz,  bu yastık hediyesi tam size göre! Kimse babasına duyduğu sevgi, saygı ve hürmeti hayatına giren hiçbir erkeğe sunamaz. Ona en hoş hislerinizi gösterecek anlamlı bir hediye ile babanızı şoklara uğratmaya hazır mısınız? Uykusu geldiğinde başını koyacağı kendisine özel yastık ile sizi her gün oba hatırlatacak olan Kişiye Özel Sihirli Yastık seçeneğini de düşünebilirsiniz. İstediğiniz mesajı yazabileceğiniz bu özel yastık sahibini mutluluktan havaya uçuracak!

Dünya'nın en iyi babasına müthiş bir mutluluk yaşatmaya siz hazır mısınız? Babalara özel tasarımıyla yumuşacık elyaf dolu Hayatımdaki Babadır, Candır Yastık babanızın unutamayacağı bir armağan olacaktır. Emin olun ki, resim ve mesaj kolajları düzenlenebilir bu yastık sayesinde en unutulmaz babalar günü hediyesi olarak babanızın hafızasından hiç kaybolmayacak bir yere sahip olacaktır. Bu özel hediye sayesinde babanız kendisini çok mutlu hissedeceğinin garantisini veriyoruz.

 
 

Babaya Hediye  olarak tasarlanan, Doğum Günü ya da Özel Gün Hediyesi olabilecek Kişiye Özel Yastık ile onu çok şaşırtacaksınız! En muhteşem tasarımlar ve zekice fikirlerle tasarlanmış ürünlerimiz sizlerin zevkine göre hazırlanmış ve yine sizleri bekliyor. Sihirli Yastık seçeneğiyle sipariş verdiğinizde bu şaşkınlığı ikiye katlanacaktır! Yüzlerce kırmızı pullardan oluşan sihirli yastık, pulları aynı istikamette düzüne yatırdığınızda kırmızı renkte pulları, tersine yatırdığınızda baskı için beğendiğiniz içerikle karşılaşacaksınız! Pulları yine tam tersine yatırdığınızda yeniden yakut kırmızısı pullar karşınıza çıkıyor. Yatak Odalarını, Koltuk köşelerini süsleyen bu Dekoratif Kişiye Özel Sihirli Yastık sevdiklerinizi çok mutlu edecek!

 

Diğer kişiselleştirilmiş ürünlerimize göz atmak isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Hediye

Sipariş verdim Ne yapmalıyım?

Öncelikle yastığınızın cinsini (Sihirli yastık ya da Saten Yastıktan birini) seçeneklerden seçip, sipariş oluşturuyorsunuz. Ardından, sipariş sonrası sizinle iletişime geçtiğimizde, Yastığın üzerine basacağımız resimleri, yazıları sizden rica ediyoruz. Bu kadar! Gerisini HediyeNerede Aşk Ekibi sizin için tamamlayıp, sevdiklerinizin kapısına kadar götürecektir.

Kişiselleştirilmiş "Babadır, Candır" Temalı Yastık Özellikleri

  1. Baskı yapılacak Babadır, Candır Yastık, 40 x40 santim boyutunda baskı alanına sahiptir.
  2. Sihirli yastık veya normal saten yastık seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
  3. 14 santim derinliğine sahip Sihirli Yastık süblimasyon baskı ile istediğiniz görsel yastığa basılır.
  4. Siyah ve Beyaz temalı seçenekleri mevcuttur.
  5. Yastık içi dahil olup, içi yumuşacık elyafla doludur.
  6. Pulların (Payet) 2 yüzeyi vardır: kırmızı ve beyaz. Baskı yapılacak yüzey beyaz yüzeydir.
  7. Baskı yapılmış beyaz pulları tersine çevirdiğinizde kırmızı pullarla karşılaşacaksınız.
  8. Hediyenerede.com'a özel fiyatı ve özel kargo paketi ile adresinize kadar teslim edilir.
Kişiye Özel Babadır Candır Temalı Baskılı Yastık, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız