Küçük Meleğe En Güzel Sihirli Kupa
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Meleğinize En Can Alıcı Hediye!

Dünya'lara değişemeyeceğiniz minik meleğinize sihirli  bir hediye almak istemez misiniz? O zaman bizce bu sihirli kupa tam size göre! Meleğinizi kalbinden vuracak bu kupa onu havalara uçuracak. Baskı için görüntü kalitesi yüksek görsel göndermelisiniz. Kız çocuğa hediye edebileceğiniz bu eşsiz hediye ile anılarınız duygusal anlam kazanacak! Kız çocuğa ya da en değerli çocuklara alabileceğiniz bu hediye ile güzel bir hatıra kalacak bu Sihirli Kupa sadece Hediyenerede.com'da!

**Sipariş Sonrası Kişiselleştirme için Sizinle İletişime Geçilecektir**


ADET
Sepete Ekle

 

Kişiye Özel Küçük Meleğim Temalı Kızlara Özel Sihirli Kupa Bardak Hakkında Bilgi

Gün geçmiyor ki hediyenerede, en iyi tasarımlara sahip tamamen kişiselleştirilebilir ürünlerine bir yenisini eklemesin.. Minik yavrularımız için tasarladığımız, Küçük Meleğim temalı kupa bardak modeli, en güzel, en tatlı kızlarınıza armağan edebileceğiniz, küçük ağızlarıyla içeceklerini mutlulukla yudumlayabilecekleri bir hediye seçeneğidir. Kız Çocuğuna Hediye olarak düşünülebilecek bu harika kupayı ona en anlamlı gününde (Doğum Günü veya Özel Günler olabilir) armağan edebilir, evladınızı mutluluktan havalara uçurabilirsiniz!

Her anne kızına hediye seçerken ince eleyip sık dokur. Hediyenerede ekibi olarak bu fikri çok önemseyip üzerinde duruyoruz. Her anne evladına en güzel hediyeyi bulmalı! Size özel tasarladığımız bu ürünün her tarafını şimdi kişiselleştirebilirsiniz!

Her iki tarafında Anne ve Kız Evlat sevgisini anlatan görsel, tam ortasında "Benim Küçük Meleğim (Kızınızın İsmi)" ve  "Seni Çok Seviyorum, Annen" yazısı bulunan bu sihirli kupayı istediğiniz gibi (resim ve yazılar da dahil) kişiselleştirebilirsiniz!

Annenize, Babanıza, kardeşlerinize, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza özel tasarladığımız kupalarımızı incelemek isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Sihirli Kupa Tasarımları

Sihirli Kupa Ne Anlama Geliyor, Nasıl Çalışıyor?

Dışarıdan bakıldığında simsiyah bir kupa bardak gibi görünen Sihirli Kupalar, içine sıcak su doldurulduğunda siyahlık yavaş yavaş kaybolur ve kupanın asıl rengi olan beyaz rengi gösterir. Porselen veya Seramikten imal edilen Kupa, Bardak ve  Mug modellerine işlenebilen Sihirli Kupa, içi boş olduğunda kulpu da dahil olmak üzere simsiyah bir kupa görünümüne sahiptir. Hediye ettiğiniz kişi, ilk bakışta anlam veremeyeceği simsiyah kupanın içine sıcak su doldurduğunda işler değişmeye başlayacaktır! İçerisine sıcak sıvı doldurulduğunda (çay, kahve ve benzeri herhangi bir sıcak içeçecek iş görür) Kupa sanki sihirlenmişcesine siyah renk kaybolmaya başlar ve altındaki baskı belirir. Yaklaşık on saniye içinde tamamen siyahlık kaybolur ve üzerine bastırdığınız resim ortaya çıkar. O anda bu kupayı armağan ettiğiniz yakınlarınız ağızları açık bir vaziyette ve mutlu, şaşkın halde size bakacaklardır! 

Sihirli Kupa son zamanlarda en çok satan ve en çok sürpriz yapma aracı olarak kullanılan, Doğum Günü, Özel Günler ve Sevgiliye Hediye olarak armağan edilen ürünlerin başında gelmektedir. Sihirli Kupa Bardaklar eski beyaz kupaların sıkıcılığını tamamen ortadan kaldırıp, sevdiklerinize sürpriz yapma aracı olarak kullanılan müthiş bir kupa bardak modelidir. Hediye Nerede ekibi sizin için özel olarak tasarladığı görsel modelleriyle sevdiklerinizin içeceklerini keyifle yudumlayacağı görselleri sayesinde onlara unutulmayacak bir özel gün hediyesi verebilirsiniz.

Bırakın yakınlarınıza hiçbir zaman unutamayacakları bir hediye hazırlayalım! Yıl dönümünüz olsun, Sevgililer Günü olsun, Doğum Günü olsun, Anneler günü olsun farketmez; bütün özel günler için armağan edebileceğiniz yüzlerce farklı tasarımlara sahip kupalarımız sayesinde sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz!

Sipariş verdim, Ne yapmalıyım?

Siparişten sonra sizinle iletişime geçtiğimizde sizden, Sihirli Kupa Bardak üzerine baskı yapacağımız, kupa üzerine beğendiğiniz tasarıma göre fotoğraf ve yazılacak yazıları isteyeceğiz. Ardından arkanıza yaslanıp, Hediye Nerede Aşk Ekibi'nin sevdiklerinizin kapısına kadar götüreceği Sihirli Kupa sayesinde armağan ettiğiniz kişinin yaşadığı şok ve mutluluğu birinci elden seyredebilirsiniz.

"Benim Küçük Meleğim" Sihirli Kupa Bardak Özellikleri

  1. Baskı yapılacak Küçükl Meleğim Sihirli Kupa porselenden üretilmiştir.
  2. Bize gönderdiğiniz resim ve yazılar seçtiğiniz tasarıma göre şekillendirilip süblimasyon yöntemi ile kupa üzerine basılır.
  3. Kupa üzerine yapılacak süblimasyon yöntemi uzun yıllar boyunca renk kalitesini ve renk canlılığını korur.
  4. Sihirli Kupa üzerindeki baskının uzun ömürlü kullanımını, renk canlılığı ve baskı kalitesini yitirmemesi adına yüksek sıcaklıklarda yıkanmaması tavsiye edilmektedir. 
  5. Baskı Yapılacak Sihirli Kupa modeli, 29 x 9 santim boyutuna ve 9x 23 santim baskı alanına sahiptir. 
  6. Özel kutusu ile gönderilmektedir.
  7. Hediyenerede.com kullanıcılarına özel fiyat ve kargo paketi ile sizin ve sevdiklerinizin adresine kadar getirilip teslim edilir.

 

Kişiye Özel Küçük Meleğim Temalı Kızlara Özel Sihirli Kupa , saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız