Prensese Hediye Sihirli Kupa 2 Renk
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Prensese En Şirin Sihirli Kupa!

Prensesiniz bu hediyeye bayılacak, Sihriyle kendinden geçecek! En değerli hediyeler, kullandıkça sizi hatırlayacak akılda kalıcı hediyelerdir. Siz de minik yavrunuza unutamayacağı bir armağan verebilirsiniz! Baskı için görüntü kalitesi yüksek görsel göndermelisiniz. Kız çocuğa hediye edebileceğiniz bu eşsiz hediye ile anılarınız duygusal anlam kazanacak! Kız çocuğa ya da en değerli çocuklara alabileceğiniz bu hediye ile güzel bir hatıra kalacak bu sihirli kupayi hiçbir yerde bulamayacağınız tasarım ve fiyatlarıyla sadece hediyenerede.com 'dan alabilirsiniz.

**Sipariş Sonrası Kişiselleştirme için Sizinle İletişime Geçilecektir**


ADET
Sepete Ekle

 

Kişiye Özel Prensese Hediye Temalı Kızlara Özel Sihirli Kupa Bardak Hakkında Bilgi

Hayatımızdaki en değerli varlıklar, evlatlarımızdır. Doğumundan itibaren başlayan evlat sevgisi, gün geçtikçe büyüyen ve çatallaşan bir sevgi bağına dönüşür. Bu bağı kuvvetlendirmek adına onlar için hazırladığımız ufak jestler ile bu sevgi bağlarını daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Minik yavrularımız için tasarladığımız, Prensese Hediye temalı kupa bardak modeli, en güzel, en tatlı kızlarınıza armağan edebileceğiniz, küçük ağızlarıyla içeceklerini mutlulukla yudumlayabilecekleri bir hediye seçeneğidir. Kız Çocuğuna Hediye olarak düşünülebilecek bu harika kupayı ona en anlamlı gününde (Doğum Günü veya Özel Günler olabilir) armağan edebilir, evladınızı mutluluktan havalara uçurabilirsiniz!

Her anne kızına hediye seçerken ince eleyip sık dokur. Hediyenerede ekibi olarak bu fikri çok önemseyip üzerinde duruyoruz. Her anne evladına en güzel hediyeyi bulmalı! Size özel tasarladığımız bu ürünün her tarafını şimdi kişiselleştirebilirsiniz!

Kırmızı ve Sarı arka plan temalı olmak üzere iki farklı renk seçeneğinden birini seçebilirsiniz.

Toplamda 6 adet poloraid fotoğraf yüklenebilen bu kupanın tam ortasında büyük bir resime eşlik eden, üstte  "Prenses (Kızınızın İsmi)" ve altında  "Seni Çok Seviyorum Kızım" yazısı bulunan bu sihirli kupayı istediğiniz gibi (resim ve yazılar da dahil) kişiselleştirebilirsiniz!

 

Annenize, Babanıza, kardeşlerinize, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza özel tasarladığımız kupalarımızı incelemek isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Sihirli Kupa Tasarımları

Sihirli Kupa Ne Anlama Geliyor, Nasıl Çalışıyor?

Dışarıdan bakıldığında simsiyah bir kupa bardak gibi görünen Sihirli Kupalar, içine sıcak su doldurulduğunda siyahlık yavaş yavaş kaybolur ve kupanın asıl rengi olan beyaz rengi gösterir. Porselen veya Seramikten imal edilen Kupa, Bardak ve  Mug modellerine işlenebilen Sihirli Kupa, içi boş olduğunda kulpu da dahil olmak üzere simsiyah bir kupa görünümüne sahiptir. Hediye ettiğiniz kişi, ilk bakışta anlam veremeyeceği simsiyah kupanın içine sıcak su doldurduğunda işler değişmeye başlayacaktır! İçerisine sıcak sıvı doldurulduğunda (çay, kahve ve benzeri herhangi bir sıcak içeçecek iş görür) Kupa sanki sihirlenmişcesine siyah renk kaybolmaya başlar ve altındaki baskı belirir. Yaklaşık on saniye içinde tamamen siyahlık kaybolur ve üzerine bastırdığınız resim ortaya çıkar. O anda bu kupayı armağan ettiğiniz yakınlarınız ağızları açık bir vaziyette ve mutlu, şaşkın halde size bakacaklardır! 

Sihirli Kupa son zamanlarda en çok satan ve en çok sürpriz yapma aracı olarak kullanılan, Doğum Günü, Özel Günler ve Sevgiliye Hediye olarak armağan edilen ürünlerin başında gelmektedir. Sihirli Kupa Bardaklar eski beyaz kupaların sıkıcılığını tamamen ortadan kaldırıp, sevdiklerinize sürpriz yapma aracı olarak kullanılan müthiş bir kupa bardak modelidir. Hediye Nerede ekibi sizin için özel olarak tasarladığı görsel modelleriyle sevdiklerinizin içeceklerini keyifle yudumlayacağı görselleri sayesinde onlara unutulmayacak bir özel gün hediyesi verebilirsiniz.

Bırakın yakınlarınıza hiçbir zaman unutamayacakları bir hediye hazırlayalım! Yıl dönümünüz olsun, Sevgililer Günü olsun, Doğum Günü olsun, Anneler günü olsun farketmez; bütün özel günler için armağan edebileceğiniz yüzlerce farklı tasarımlara sahip kupalarımız sayesinde sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz!

Sipariş verdim, Ne yapmalıyım?

Siparişten sonra sizinle iletişime geçtiğimizde sizden, Sihirli Kupa Bardak üzerine baskı yapacağımız, kupa üzerine beğendiğiniz tasarıma göre fotoğraf ve yazılacak yazıları isteyeceğiz. Ardından arkanıza yaslanıp, Hediye Nerede Aşk Ekibi'nin sevdiklerinizin kapısına kadar götüreceği Sihirli Kupa sayesinde armağan ettiğiniz kişinin yaşadığı şok ve mutluluğu birinci elden seyredebilirsiniz.

"Prensese En Güzel Hediye" Sihirli Kupa Bardak Özellikleri

  1. Baskı yapılacak Prenses Sihirli Kupa porselenden üretilmiştir.
  2. Bize gönderdiğiniz resim ve yazılar seçtiğiniz tasarıma göre şekillendirilip süblimasyon yöntemi ile kupa üzerine basılır.
  3. Sipariş verirken Kırmızı veya Sarı renkli arkaplan seçimini yapabilirsiniz.
  4. Kupa üzerine yapılacak süblimasyon yöntemi uzun yıllar boyunca renk kalitesini ve renk canlılığını korur.
  5. Sihirli Kupa üzerindeki baskının uzun ömürlü kullanımını, renk canlılığı ve baskı kalitesini yitirmemesi adına yüksek sıcaklıklarda yıkanmaması tavsiye edilmektedir. 
  6. Baskı Yapılacak Sihirli Kupa modeli, 29 x 9 santim boyutuna ve 9x 23 santim baskı alanına sahiptir. 
  7. Özel kutusu ile gönderilmektedir.
  8. Hediyenerede.com kullanıcılarına özel fiyat ve kargo paketi ile sizin ve sevdiklerinizin adresine kadar getirilip teslim edilir.

 

Kişiye Özel Prensese Hediye Temalı Kızlara Özel Sihirli Kupa , saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Arkadaşlar çok ilgili. Sipariş verdikten birkaç dakika sonra hemen geri dönüş yaptılar. Kızım yeni kupasını çok beğendi yanından ayırmıyor artık :)

Dilek H - 30.08.2019