Bir Yastıkta Kocayın Sihirli Kupa
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Evlilik Meclisinin Sihri!

Evlilik müessesinde biraz sihir fena olmaz mı sizce? Yeni evlenmiş yakın arkadaşınıza, akrabalarınıza veya eşinize armağan edebileceğiniz, kişiselleştirilmiş tatlı bir kupa mutluluğun kapısını açacaktır! Onlara biraz sihir hediye edin! Baskı için görüntü kalitesi yüksek görsel göndermelisiniz. Sevgililere de hediye edebileceğiniz bu eşsiz hediye ile anılarınız duygusal anlam kazanacak! Eşinize ya da en şirin çiftlere alabileceğiniz bu hediye ile güzel bir hatıra kalacak evlilere özel tasarımıyla sihirli kupa modelimiz, şimdi sadece HediyeNerede.com üyelerine özel fiyatıyla!

**Sipariş Sonrası Kişiselleştirme için Sizinle İletişime Geçilecektir**


ADET
Sepete Ekle

 Kişiselleştirilmiş Evli Çiftlere Özel Bir Yastıkta Kocayın Temalı Sihirli Kupa Bardak Hakkında Bilgi

Hediyenerede ekibi olarak evlilik müessesine verdiğimiz önemi, bu kategoriye özel kişiselleştirdiğimiz ürünleri sürekli güncelleyerek göstermeye çalışmaktayız. Tasarımıyla genç evlilerin kalbini çalacağından emin olduğumuz bir yastıkta kocamanız dileğiyle tasarımlı sihirli kupamızın bu iş için biçilmiş kaftan olduğuna çok eminiz! 

Evlilik ve eşlerin birbirine duyduğu bağlılık, şu kısacık hayatımızın en değerli anlarını birlikte mutlu ve mesut geçirmek en değerli eylemdir. Evlilik ve öncesinde yaptığımız küçük jestler, bir yastıkta hayatı paylaşacağımız kişiye verdiğimiz önemi gösterir. Özellikle bu dönemde evlenmek üzere olan veya yeni Evli Çiftlere Hediye olarak düşünülen bu kupayı kişiselleştirilmiş bir armağan hazırlatıp sürpriz yapanların sayısı bir hayli çoktur. Siz de bu anlamı çok büyük Bir Yastıkta Kocayın Sihirli Kupa modelimizi evlenen arkadaşlarınıza, evli dostlarınıza veya yakınlarınıza hediye ederek onları hem derinden düşündüğünüzü gösterebilir, hem de mutluluklarını pekiştirebilirsiniz. 
Gelin sizin için özel olarak tasarladığımız bu kupayı eşinize hediye edin, onu siz yanında bile değilken kullandığında yüzünde mutlu bir tebessüm bıraksın, kalbi hep sizin için atsın! Sadece hediyenerede.com üyelerine özel tasarımıyla sevdiğiniz biricik aşkınızın gönlünü çok farklı bir açıdan çalın!

Sihirli Kupanın bir yüzeyinde "Bir yastıkta kocayın, mutluluklar" yazan, ortasında gelin ve damat tasarımı ve diğer yüzeyinde iki kişinin ismi ile şirin bir kalp  bu kupa bardak modelini istediğiniz gibi (resim ve yazılar da dahil) kişiselleştirebilirsiniz! 

Annenize, Babanıza, kardeşlerinize, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza özel tasarladığımız kupalarımızı incelemek isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Sihirli Kupa Tasarımları

Sihirli Kupa Ne Anlama Geliyor, Nasıl Çalışıyor?

Dışarıdan bakıldığında simsiyah bir kupa bardak gibi görünen Sihirli Kupalar, içine sıcak su doldurulduğunda siyahlık yavaş yavaş kaybolur ve kupanın asıl rengi olan beyaz rengi gösterir. Porselen veya Seramikten imal edilen Kupa, Bardak ve  Mug modellerine işlenebilen Sihirli Kupa, içi boş olduğunda kulpu da dahil olmak üzere simsiyah bir kupa görünümüne sahiptir. Hediye ettiğiniz kişi, ilk bakışta anlam veremeyeceği simsiyah kupanın içine sıcak su doldurduğunda işler değişmeye başlayacaktır! İçerisine sıcak sıvı doldurulduğunda (çay, kahve ve benzeri herhangi bir sıcak içeçecek iş görür) Kupa sanki sihirlenmişcesine siyah renk kaybolmaya başlar ve altındaki baskı belirir. Yaklaşık on saniye içinde tamamen siyahlık kaybolur ve üzerine bastırdığınız resim ortaya çıkar. O anda bu kupayı armağan ettiğiniz yakınlarınız ağızları açık bir vaziyette ve mutlu, şaşkın halde size bakacaklardır! 

Sihirli Kupa son zamanlarda en çok satan ve en çok sürpriz yapma aracı olarak kullanılan, Doğum Günü, Özel Günler ve Sevgiliye Hediye olarak armağan edilen ürünlerin başında gelmektedir. Sihirli Kupa Bardaklar eski beyaz kupaların sıkıcılığını tamamen ortadan kaldırıp, sevdiklerinize sürpriz yapma aracı olarak kullanılan müthiş bir kupa bardak modelidir. Hediye Nerede ekibi sizin için özel olarak tasarladığı görsel modelleriyle sevdiklerinizin içeceklerini keyifle yudumlayacağı görselleri sayesinde onlara unutulmayacak bir özel gün hediyesi verebilirsiniz.

Bırakın yakınlarınıza hiçbir zaman unutamayacakları bir hediye hazırlayalım! Yıl dönümünüz olsun, Sevgililer Günü olsun, Doğum Günü olsun, Anneler günü olsun farketmez; bütün özel günler için armağan edebileceğiniz yüzlerce farklı tasarımlara sahip kupalarımız sayesinde sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz!

Sipariş verdim, Ne yapmalıyım?

Siparişten sonra sizinle iletişime geçtiğimizde sizden, Sihirli Kupa Bardak üzerine baskı yapacağımız, kupa üzerine beğendiğiniz tasarıma göre fotoğraf ve yazılacak yazıları isteyeceğiz. Ardından arkanıza yaslanıp, Hediye Nerede Aşk Ekibi'nin sevdiklerinizin kapısına kadar götüreceği Sihirli Kupa sayesinde armağan ettiğiniz kişinin yaşadığı şok ve mutluluğu birinci elden seyredebilirsiniz.

"Bir Yastıkta Kocayın" Sihirli Kupa Bardak Özellikleri

  1. Baskı yapılacak Mutluluklar, Bir Yastıkta Kocayın dileği bulunan Kupa porselenden üretilmiştir.
  2. Bize gönderdiğiniz resim ve yazılar seçtiğiniz tasarıma göre şekillendirilip süblimasyon yöntemi ile kupa üzerine basılır.
  3. Kupa üzerine yapılacak süblimasyon yöntemi uzun yıllar boyunca renk kalitesini ve renk canlılığını korur.
  4. Sihirli Kupa üzerindeki baskının uzun ömürlü kullanımını, renk canlılığı ve baskı kalitesini yitirmemesi adına yüksek sıcaklıklarda yıkanmaması tavsiye edilmektedir. 
  5. Baskı Yapılacak Sihirli Kupa modeli, 29 x 9 santim boyutuna ve 9x 23 santim baskı alanına sahiptir. 
  6. Özel kutusu ile gönderilmektedir.
  7. Hediyenerede.com kullanıcılarına özel fiyat ve kargo paketi ile sizin ve sevdiklerinizin adresine kadar getirilip teslim edilir.

 

Kişiye Özel "Bir Yastıkta Kocayın" Temalı Evlilere Özel Sihirli Kupa, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


yeni evlenen arkadasima aldim çok beğenmiş ilgili satıcı

begüm k - 28.08.2019