Canım Oğluma Hediye Bebek Sihirli Kupa
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Biricik Oğluma En Şirin Sihirli Kupa!

Evin neşesi ve bereketi bebekler en değerli varlıklarımızdır. Yakınlarınıza hediye edebileceğiniz, yeni doğmuş evlatlarının minik ellerini ve ayaklarının ölümsüzleştiği tatlı bir kupadan içeceklerini yudumlamasını hayal edebiliyor musunuz? Görüntüsüne bayılacakları, erkek bebeklere özel tasarladığmız sihirli kupa sayesinde eşiniz, yakınlarınız ya da akrabalarınız sizi hiçbir zaman unutmayacaklar! Baskı için görüntü kalitesi yüksek görsel göndermelisiniz. Bebeği olan çiftlere armağan edebileceğiniz bu eşsiz hediye ile yakınlarınızın hatıraları duygusal anlam kazanacak! Erkek Bebeklere özel tasarıma sahip Sihirli Kupa özel fiyatıyla sadece HediyeNerede.com stoklarında!

**Sipariş Sonrası Kişiselleştirme için Sizinle İletişime Geçilecektir**


ADET
Sepete Ekle

 Kişiye Özel Aramıza Hoşgeldin Oğlum Temalı, Bebeklere Özel Sihirli Kupa Bardak Hakkında Bilgi

Minicik ayakları, yumru yumru elleriyle hayatımızın yegane neşe kaynağı olan bebeklerimiz, bir albüm gibi kullanabileceğimiz sihirli kupa sayesinde her sıcak içeceğimizi yudumladığınızda gözlerinizin önünde olacak! Annesinin minik kuzusunun resimleriyle dolu olan harika tasarımıyla bu armağanı eşinize, yeni doğmuş bebeği olan arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz!

Gelin, hiç uğraş vermeden minik erkek bebeklerimiz için tasarladığımız albüm niteliğinde bu tatlı armağanı sizin için hazırlayalım! Bebeğe Hediye olarak düşünebileceğiniz, görsel zenginliğiyle dolu bu armağan sayesinde size olan sevgilerini kat be kat arttırabilirsiniz.

Alt ve üst kısmına toplamda 10 adet minik yavrunuzun fotoğrafını koyabileceğiniz, (Elinizde o kadar fotoğraf yoksa üzülmeyin, sizin için perspektifiin değiştirerek aynı fotoğrafı birden fazla çerçevelere yerleştirebiliriz) tam ortasında geçen kemere süslü karakterler ile bebeğin ismi ve soy ismi, yanına "Aramıza hoş geldin canım oglum/yeğenim" yazabileceğimiz bu sihirli kupayı istediğiniz gibi (resim ve yazılar da dahil) kişiselleştirebilirsiniz!

Annenize, Babanıza, kardeşlerinize, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza özel tasarladığımız kupalarımızı incelemek isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Sihirli Kupa Tasarımları

Sihirli Kupa Ne Anlama Geliyor, Nasıl Çalışıyor?

Dışarıdan bakıldığında simsiyah bir kupa bardak gibi görünen Sihirli Kupalar, içine sıcak su doldurulduğunda siyahlık yavaş yavaş kaybolur ve kupanın asıl rengi olan beyaz rengi gösterir. Porselen veya Seramikten imal edilen Kupa, Bardak ve  Mug modellerine işlenebilen Sihirli Kupa, içi boş olduğunda kulpu da dahil olmak üzere simsiyah bir kupa görünümüne sahiptir. Hediye ettiğiniz kişi, ilk bakışta anlam veremeyeceği simsiyah kupanın içine sıcak su doldurduğunda işler değişmeye başlayacaktır! İçerisine sıcak sıvı doldurulduğunda (çay, kahve ve benzeri herhangi bir sıcak içeçecek iş görür) Kupa sanki sihirlenmişcesine siyah renk kaybolmaya başlar ve altındaki baskı belirir. Yaklaşık on saniye içinde tamamen siyahlık kaybolur ve üzerine bastırdığınız resim ortaya çıkar. O anda bu kupayı armağan ettiğiniz yakınlarınız ağızları açık bir vaziyette ve mutlu, şaşkın halde size bakacaklardır! 

Sihirli Kupa son zamanlarda en çok satan ve en çok sürpriz yapma aracı olarak kullanılan, Doğum Günü, Özel Günler ve Sevgiliye Hediye olarak armağan edilen ürünlerin başında gelmektedir. Sihirli Kupa Bardaklar eski beyaz kupaların sıkıcılığını tamamen ortadan kaldırıp, sevdiklerinize sürpriz yapma aracı olarak kullanılan müthiş bir kupa bardak modelidir. Hediye Nerede ekibi sizin için özel olarak tasarladığı görsel modelleriyle sevdiklerinizin içeceklerini keyifle yudumlayacağı görselleri sayesinde onlara unutulmayacak bir özel gün hediyesi verebilirsiniz.

Bırakın yakınlarınıza hiçbir zaman unutamayacakları bir hediye hazırlayalım! Yıl dönümünüz olsun, Sevgililer Günü olsun, Doğum Günü olsun, Anneler günü olsun farketmez; bütün özel günler için armağan edebileceğiniz yüzlerce farklı tasarımlara sahip kupalarımız sayesinde sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz!

Sipariş verdim, Ne yapmalıyım?

Siparişten sonra sizinle iletişime geçtiğimizde sizden, Sihirli Kupa Bardak üzerine baskı yapacağımız, kupa üzerine beğendiğiniz tasarıma göre fotoğraf ve yazılacak yazıları isteyeceğiz. Ardından arkanıza yaslanıp, Hediye Nerede Aşk Ekibi'nin sevdiklerinizin kapısına kadar götüreceği Sihirli Kupa sayesinde armağan ettiğiniz kişinin yaşadığı şok ve mutluluğu birinci elden seyredebilirsiniz.

"Canım Oğlum Aramıza Hoşgeldin" Sihirli Kupa Bardak Özellikleri

  1. Baskı yapılacak Hoşgeldin Bebek Sihirli Kupa porselenden üretilmiştir.
  2. Bize gönderdiğiniz resim ve yazılar seçtiğiniz tasarıma göre şekillendirilip süblimasyon yöntemi ile kupa üzerine basılır.
  3. Kupa üzerine yapılacak süblimasyon yöntemi uzun yıllar boyunca renk kalitesini ve renk canlılığını korur.
  4. Sihirli Kupa üzerindeki baskının uzun ömürlü kullanımını, renk canlılığı ve baskı kalitesini yitirmemesi adına yüksek sıcaklıklarda yıkanmaması tavsiye edilmektedir. 
  5. Baskı Yapılacak Sihirli Kupa modeli, 29 x 9 santim boyutuna ve 9x 23 santim baskı alanına sahiptir. 
  6. Özel kutusu ile gönderilmektedir.
  7. Hediyenerede.com kullanıcılarına özel fiyat ve kargo paketi ile sizin ve sevdiklerinizin adresine kadar getirilip teslim edilir.

 

Kişiye Özel Hoşgeldin Bebek Temalı, Erkek Bebeklere Özel Sihirli Kupa , saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız