Biricik Dostuma Hediye Sihirli Kupa
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Biricik Dostuma En Güzel Sihirli Kupa!

Arkadaşınıza en güzel hediye kullandıkça sizi düşüneceği bir sihirli kupa! En güzel anılarınızdan birini düşünün, bir kaç tane görselini bize iletin ve gerisini biz halledelim! Baskı için görüntü kalitesi yüksek görsel göndermelisiniz. Dostunuza hediye edebileceğiniz bu eşsiz hediye ile anılarınız duygusal anlam kazanacak! Dostunuza ya da en değerli arkadaşlarınıza alabileceğiniz bu hediye ile güzel bir hatıra kalacak Arkadaşa Hediye tasarımlı sihirli kupa modelimiz, en uygun fiyatlar ile sadece hediyenerede.com 'da.

**Sipariş Sonrası Kişiselleştirme için Sizinle İletişime Geçilecektir**


ADET
Sepete Ekle

 Kişiye Özel Biricik Dostum Temalı Arkadaşa Armağan Edilebilir Sihirli Kupa Bardak Hakkında Bilgi

Yıllar boyu yanınızdan ayrılmayan, yeni bir işe girdiğinizde, okula başladığınızda destekçiniz olan, maddi manevi her sıkıntınızda size destek olan sağlam temellerle kurulmuş arkadaşlıklar en güzelidir.Her an sizinle olan, kötü anlarınızda, moraliniz bozuk olduğunda hep sizinle olan insanlar en büyük dostlarımızdır. Siz de en iyi dostlarınıza onların özel (doğumgünü, yıl dönümü v.s. gibi) günlerinde hoş bir sürpriz yapmak isterseniz, Arkadaşa Hediye temalı Sihirli Kupa tasarımımız bize göre harika bir seçim olacaktır. Kız Arkadaş grubunuzdaki her bireye armağan ederek dostlarınıza verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz!

Her iki tarafında olmak üzere toplam 9 resim kolajından (Elinizde bu kadar resim yoksa merak etmeyin, resimlerin perspektifiyle oynayıp birden fazla kez kullanabiliriz!)  oluşan bu sihirli kupanın ortasındaki Kalp desenli resimin altına sizin ve arkadaşınızın ismi, altına ise "Biricik Dostumya da veya diledğiniz yazı yazılabilir, İstediğiniz her tarafını sizin için kişiselleştirebiliriz!

Annenize, Babanıza, kardeşlerinize, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza özel tasarladığımız kupalarımızı incelemek isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Sihirli Kupa Tasarımları

Sihirli Kupa Ne Anlama Geliyor, Nasıl Çalışıyor?

Dışarıdan bakıldığında simsiyah bir kupa bardak gibi görünen Sihirli Kupalar, içine sıcak su doldurulduğunda siyahlık yavaş yavaş kaybolur ve kupanın asıl rengi olan beyaz rengi gösterir. Porselen veya Seramikten imal edilen Kupa, Bardak ve  Mug modellerine işlenebilen Sihirli Kupa, içi boş olduğunda kulpu da dahil olmak üzere simsiyah bir kupa görünümüne sahiptir. Hediye ettiğiniz kişi, ilk bakışta anlam veremeyeceği simsiyah kupanın içine sıcak su doldurduğunda işler değişmeye başlayacaktır! İçerisine sıcak sıvı doldurulduğunda (çay, kahve ve benzeri herhangi bir sıcak içeçecek iş görür) Kupa sanki sihirlenmişcesine siyah renk kaybolmaya başlar ve altındaki baskı belirir. Yaklaşık on saniye içinde tamamen siyahlık kaybolur ve üzerine bastırdığınız resim ortaya çıkar. O anda bu kupayı armağan ettiğiniz yakınlarınız ağızları açık bir vaziyette ve mutlu, şaşkın halde size bakacaklardır! 

Sihirli Kupa son zamanlarda en çok satan ve en çok sürpriz yapma aracı olarak kullanılan, Doğum Günü, Özel Günler ve Sevgiliye Hediye olarak armağan edilen ürünlerin başında gelmektedir. Sihirli Kupa Bardaklar eski beyaz kupaların sıkıcılığını tamamen ortadan kaldırıp, sevdiklerinize sürpriz yapma aracı olarak kullanılan müthiş bir kupa bardak modelidir. Hediye Nerede ekibi sizin için özel olarak tasarladığı görsel modelleriyle sevdiklerinizin içeceklerini keyifle yudumlayacağı görselleri sayesinde onlara unutulmayacak bir özel gün hediyesi verebilirsiniz.

Bırakın yakınlarınıza hiçbir zaman unutamayacakları bir hediye hazırlayalım! Yıl dönümünüz olsun, Sevgililer Günü olsun, Doğum Günü olsun, Anneler günü olsun farketmez; bütün özel günler için armağan edebileceğiniz yüzlerce farklı tasarımlara sahip kupalarımız sayesinde sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz!

Sipariş verdim, Ne yapmalıyım?

Siparişten sonra sizinle iletişime geçtiğimizde sizden, Sihirli Kupa Bardak üzerine baskı yapacağımız, kupa üzerine beğendiğiniz tasarıma göre fotoğraf ve yazılacak yazıları isteyeceğiz. Ardından arkanıza yaslanıp, Hediye Nerede Aşk Ekibi'nin sevdiklerinizin kapısına kadar götüreceği Sihirli Kupa sayesinde armağan ettiğiniz kişinin yaşadığı şok ve mutluluğu birinci elden seyredebilirsiniz.

"Biricik Dostum" Sihirli Kupa Bardak Özellikleri

  1. Baskı yapılacak Biricik Dostum temalı Kupa, kaliteli porselenden üretilmiştir.
  2. Bize gönderdiğiniz resim ve yazılar seçtiğiniz tasarıma göre şekillendirilip süblimasyon yöntemi ile kupa üzerine basılır.
  3. Kupa üzerine yapılacak süblimasyon yöntemi uzun yıllar boyunca renk kalitesini ve renk canlılığını korur.
  4. Sihirli Kupa üzerindeki baskının uzun ömürlü kullanımını, renk canlılığı ve baskı kalitesini yitirmemesi adına yüksek sıcaklıklarda yıkanmaması tavsiye edilmektedir. 
  5. Baskı Yapılacak Sihirli Kupa modeli, 29 x 9 santim boyutuna ve 9x 23 santim baskı alanına sahiptir. 
  6. Özel kutusu ile gönderilmektedir.
  7. Hediyenerede.com kullanıcılarına özel fiyat ve kargo paketi ile sizin ve sevdiklerinizin adresine kadar getirilip teslim edilir.

 

Kişiye Özel Biricik Dostum Temalı Arkadaşa Hediye Sihirli Kupa , saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız