Fallout 4 Efektli Kişiye Özel Kanvas Tablo
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Fallout 4 Kişiselleştirilmiş Kanvas Tablo!

**Sipariş Sonrası Sizinle İletişime Geçilecek**

Hiç kendinizi oyun karakteri olarak hayal ettiniz mi? Cevabınız evet ise tam aradığınız yerdesiniz! En sevdiğiniz oyunlar en kaliteli içerikleri ile hediyenerede.com 'da. Tüm oyuncu kanvaslarında istediğiniz görseli örnek resimdeki gibi yerleştirip baskıya veriyoruz. Bu üründe yapılacak baskı için görseli hazır hale getiriyoruz. Baskı için görüntü kalitesi yüksek görsel göndermelisiniz. Gamer arkadaşlarınıza, oyunlarla ilgilenen sevdiklerinize ya da kendinize hediye edebileceğiniz bu eşsiz tasarım ile hayaliniz gerçek olsun! Tüm oyuncu hediyeleri için hediyenerede.com


ADET
Sepete Ekle

Tüm Oyunlar İçin Baskı Yapılır
Ürün Bilgileri

Baskı yapılacak bu kanvas 24 x 36 cm ahşap çerçeveye ve 35,5 x 48,5 cm kanvas kumaştan ibarettir. Süblimasyon baskı ile istediğiniz görsel kanvasa basılır. Özel kutusu vardır. Hediyenerede.com'a özel fiyatı ve özel kargo paketi ile adresinize kadar teslim edilir.

Fallout 4 Efektli Kişiye Özel Kanvas Tablo, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Kardeşim sabah akşam Fallout oynuyor. Bir tane yaptırdım arkadaşlar çok ilgiliydiler, bir kaç resim denemesinden sonra uygun gördüğümü bastılar. Onayı verdiğim günün ertesi kanvas kardeşimin odasına asılmıştı bile. Acayip havalı oldu herkese fotoğrafını çekip gösteriyor.. parasıyla alıyoruz ama gösterdiğiniz ilgi ve özenden dolayı çok teşekkür ederim.

Fadime U - 30.08.2019