Kişiye Özel Baskılı Yel Değirmeni 6 Görsel 5 Renk
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Bu Değirmen Aşk Rüzgarıyla Çalışıyor!

Sizi doğal esintilere sürükleyecek bu ürün ile tek bir çerçeveden ziyade kalbiniz gibi tertemiz 6 adet kalbe baskı yaparak hazır bir şekilde size gönderiyoruz. Muhafaza kutusunda ve hediyenerede.com özel kargo kutusu ile sizlere teslim edilir. Sevgilinize, ailenize ya da en değerli arkadaşınıza hediye edebileceğiniz bu  ürün ile onların mutluluklarına ortak olacaksınız. Sadece Hediyenerede.com kullanıcılarına özel bu ürünü kaçırmayın!


ADET
Sepete Ekle

Kişiye Özel 6 Kalp Resimli Yel Değirmeni Hakkında Bilgi

27 santim genişliğe, 21 santim yüksekliğe sahip bu ürün 5 santim çapında 6 adet kalp barındırır. 6 adet seçtiğiniz görsel baskısı alınıp hazır olarak size gönderilir. 3 mm çift taraflı mdf'den üretilmiştir. Kutuda muhafaza edilir. Nem koruyuculudur. Yalnızca hediyenerede.com farklı ile değirmene en uygun fiyatı ile sahip olabilirsiniz. 

Diğer kişiselleştirdiğimiz çerçeveleri görmek isterseniz, lütfen yandaki bağlantıya tıklayın: Kişiye Özel Çerçeve

Sipariş verdim, ne yapmam gerekiyor?

Tek yapmanız gereken, siparişten sonra sizinle iletişime geçtiğimizde kalplere yerleştireceğimiz 6  adet fotoğraf göndermeniz. Gerisini HediyeNerede Aşk Ekibi halledip, sevdiklerinizin kapısına kadar götürecektir!

Kişiye Özel Baskılı Yel Değirmeni 6 Görsel 5 Renk, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir.

15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün hazırlanıp gönderilmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul içi hızlı gönderi yoluyla sipariş ettiğiniz ürünler tarafımızca mesafeye göre minimum 15, maksimum 30 lira arası, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderileriniz özel fiyatlarla kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. 100 lira üzeri verdiğiniz siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız